Виставка Аліси Забой. 1-11 листопада 2016 року

1 листопада в столичній галереї «Митець» відкрилася персональна виставка заслуженого художника України Аліси Забой. ЇЇ назва — проста і зрозуміла: «Скульптурні історії Аліси Забой». Їй, елегантній і тендітній жінці, вдалося приборкати метал — немов би Прометею! «Гадаю, феномену Аліси Забой не існує, — сказала у ексклюзивному інтерв’ю журналістам каналу Ukrvideotravel миткиня. — Я просто багато і плідно працюю.

Аби на світ Божий з’явилася нова скульптура, я повинна знайти тему, потім з нею „пожити“ певний час, і лише потім почати роботу. Так починається творчий процес. Він може бути дуже швидким, а іноді може й розтягнується на довгі місяці... Мені подобається працювати. Головне — почати!І — не зупинятися на досягнутому. Я — вічний учень. Я і досі вчусь. І є у кого. Ще живий мій вчитель — Борис Довгань, який прийшов на відкриття моєї виставки у галереї „Митець“, за що я йому щиро вдячна.

Для мене це був дійсно щасливий день, адже мене вітало так багато моїх друзів і колег! А особливо я вдячна двом неординарним людям, які „взяли мене в лещата“. Це — куратор виставки Наталія Сухоліт і видавець альбому „Скульптури Аліси Забой“, який від початку і до кінця робив художник і видавець Віктор Хоменко. Не було б цих людей, то не знаю, чи відбулася б ця виставка взагалі...»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *