Прес-реліз плакатного проекту «Народжені Карпатами» Галерея КОНСХУ «Митець». 11-21 серпня 2017 року

Перед глядачем – унікальна плакатна галерея видатних особистостей, життя та творчість яких пов’язані із Карпатським простором.

Плакатні проекти «Народжені Карпатами-І», «Народжені Карпатами-ІІ»  було створено за участю студентів і викладачів КНУКІМ, членів секції плакату та графічного дизайну Київської організації Національної спілки художників України, івано-франківських художників як частина Локації «Art SPACE» в рамках І і ІІ Міжнародних мистецьких фестивалів країн Карпатського регіону «Карпатський простір».

Започаткований 2016 року проект реалізувався у вигляді плакатної виставки в Музеї мистецтв Прикарпаття під час Першого Міжнародного мистецького фестивалю країн Карпатського регіону «Карпатський простір». Акція отримала зацікавленість публіки, позитивну пресу і пропозиції продовження портретного ряду.

Ознакою проекту 2017 року стала участь місцевих жителів та гостей міста, котрі долучилися до виставки і допомогли скласти перелік осіб, вартих художнього опрацювання в жанрі плакату. Також відмінністю проекту став вихід на вулицю, експонування плакатів просто неба у вирі фестивалю.

Протягом дворічної історії в рамках проекту було створено 124 плакати, видано 2-а каталоги і проведено виставки на 3-х локаціях. Виставка у галереї КОНСХУ «Митець» є четвертою опанованою локацією.

«Народжені Карпатами» належить до тієї категорії проектів, які ніколи не втрачають актуальності і матимуть своє продовження ще довгий час, адже кількість видатних особистостей та подій, пов’язаних із Карпатським регіоном, – невичерпна.

Наталія Авраменко, Богдан Ступка

Будник Андрій, Сіді Таль

Будник Оксана, Андрей Шептицький

Віталій Смерека, Роман Гурик

Олександр Савчук, Іван Франко

Будник Андрій, Петро Могила

Будник Оксана, Клятва опришка

Організатори проекту:

Богдан Струтинський

Голова Оргкомітету Другого Міжнародного мистецького фестивалю країн Карпатського  регіону «Карпатський простір», генеральний директор — художній керівник Національної оперети України, народний артист України, голова НСТДУ

Наталія Сухоліт

Куратор Локацій «ART SPACE» та «ART SCULPTURE» Другого Міжнародного мистецького фестивалю країн Карпатського  регіону «Карпатський простір», редактор «Operetta News», член НСХУ та НСЖУ

Андрій Будник

Автор концепції, голова секції плакату та графічного дизайну Київської організації Національної спілки художників України, викладач кафедри графічного дизайну та реклами Київського національного університету культури і мистецтв

Контакти: https://carpathian-space.info, budnik_andriy@ukr.net, 050-932-38-57

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *